× ANASAYFA KURUMSALÜRETİMSHOWROOMKARİYER

KARİYER

Üçkardeşler Tekstil olarak aynı ilke, değer ve idealleri paylaşarak birlikte çalıştığımız insan kaynağımızın en önemli zenginliğimiz olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle, doğru ve uygulanabilir bilgi, beceri ve tecrübeye sahip, ne istendiğini anlayan ve istenileni verebilen, sonuç odaklı çalışan, kritik düşünebilen ve düşündüklerini hızlı ve doğru uygulayabilen, pratik düşünme ve uygulama zekasına sahip, firmanın değerlerini bütünüyle benimseyecek ve tatbik edecek, dolayısıyla firmaya değer katacak yeteneklere her zaman kapımız açıktır.

Siz de bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyor ve Üçkardeşler Tekstil ailesinin bir parçası olarak bu değerleri bizimle beraber yaşamak istiyorsanız kendinizi bize tanıtabilirsiniz. Bunun için “Bize Kendini Tanıt” linkine tıklayınız. İnsan Kaynakları Direktörlüğümüz sağlayacağınız bilgileri değerlendirecek, uygun görülmesi halinde sizlerden CV doldurmanız istenecektir. Lütfen başvurmadan önce DEĞERLERİMİZİ dikkatlice okuyunuz.

Kendini Bize Tanıt

 

AÇIK İŞ POZİSYONLARI

Üçkardeşler Tekstil’de açık olan iş pozisyonları aşağıdaki listede belirtilmiştir. Pozisyonlarla ilgili olarak “İş Tanımı” linkine tıklayarak detaylı bilgi edinebilir, “Başvur” linkine tıklayarak pozisyona iş başvurusu yapabilir ve “Paylaş” linki üzerine tıklayarak da ilanı bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Pozisyon Adı / Şehir
İş Tanımı
Başvuru Yap
İlanı Paylaş
Konfeksiyon Operatörü / Edirne
İş Tanımı
Endüstri Mühendisi / Edirne
İş Tanımı

MODERNİZASYON

Yeni fabrikada üretime başladık

BİZE ULAŞIN

İlgili talep ve görüşlerinizi bizlere buradan iletebilirsiniz.